V Mexiku bylo nalezeno 35 lidských těl v kamionech

Policisté ve městě Boca del Rio v mexickém státu Veracruz objevily včera ráno místního času dva nákladní vozy, které převážely celkem 35 lidských těl. Oba kamiony zůstaly stát ráno během dopravní zácpy opuštěné uprostřed silnice, měly pootevřené dveře do nákladního prostoru, ze kterých trčela lidská těla.

 

Státní zástupce Reynaldo Escobar Perez uvedl, že tento hrůzný čin je naprosto ojedinělý a že nic podobného ještě ve státě Varacruz neviděl.

 

Policistům se včera večer podařilo identifikovat sedm těl, u kterých v policejní databázi zjistili, že se jedná o kriminálníky, kteří byli v minulosti usvědčeni z vydírání, vražd, prodeje drog a obchodování s lidmi.

 

Z 35 těl nalezených v kamionech bylo 12 žen a 23 mužů. „Jejich těla vykazují známky násilné smrti,“ dodal Perez.

 

Ve stejný den, několik hodin před tímto hrůzným nálezem uteklo 32 vězňů ze tří věznic na území Veracruzu. Čtrnáct se jich podařilo policistům ještě týž den na večer chytit, ale zbylých 18 je stále na svobodě. Policisté tedy nevylučují možnost, že těla v opuštěných kamionech mohou být právě jejich prací. Vyšetřováni je ale na samém začátku a policisté zatím žádné jiné stopy nemají.

 

Klíčová slova: Mexiko

 

Publikováno: 21.09.2011
Aktualizováno: 21.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: V Mexiku bylo nalezeno 35 lidských těl v kamionech

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist