V Praze na Letné je v provozu venkovní kluziště

Kluziště na Letné, foto: prahasportovni.eu

Kluziště na Letné, foto: prahasportovni.eu

Provoz kluziště na Letné zahájila 1. prosince pražská primátorka Adriana Krnáčová spolu se svým náměstkem Petrem Dolínkem a starostou Prahy 7 Janem Čižinským. Kluziště má rozměry 20x40 metrů a tviorba ledu je na něm možná i při teplotách 10 stupňů Celsia nad nulou. vstup pro děti i dopělé je stejně jako loni zdarma.Kluziště je otevřeno každý den od 9.00 do 21.00 hodin. Výjimkou bude 24. prosinec s provozem do 16.00 hodin.


Děti se mohou těšit na animační program na ledě se soutěžemi a různými hrami, který bude probíhat denně. Víkendy zpestří pódiové programy, přijde i Mikuláš a poslední den roku si návštěvníci užijí Silvestrovské odpoledne. 

Kluziště má zázemí s prostorem pro přezutí a toaletami. K dispozici je šatna, půjčovna bruslí a broušení bruslí (za poplatek). Možnost občerstvení zajišťuje prodejní stánek. Zatím je provoz kluziště plánován do února, bude ale záležet na počasí a také na zájmu Pražanů.

zdroj: praha.eu 

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 07.12.2017
Aktualizováno: 07.12.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: V Praze na Letné je v provozu venkovní kluziště

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist