V Praze na Letné se začne bruslit od 1. prosince

Kluziště na Letné v Praze, foto: prahasportovni.eu

Kluziště na Letné v Praze, foto: prahasportovni.eu

Přijďte zahájit bruslařskou sezonu na Letné 1. prosince s doprovodným programem pro děti. Oblíbené kluziště, které loni navštívilo přes sedmdesát tisíc lidí, bude možné využívat zdarma až do 24. února. Letos se můžete těšit na řádu novinek. Zabruslit si můžete klasicky na největší ledové ploše o velikosti 40×20 metrů, nově ale přibude samostatná dětská plocha, kde mohou bruslit i ti nejmenší bruslaři.

Další novinkou možnost využít profesionálních instruktorů zdarma, kteří budou k dispozici na kluzišti každý všední den na pět lekcí a na tři lekce o víkendu. Školu bruslení můžete využít jednotlivě nebo i třídy základních škol. Kluziště na Letné nabídne i možnost zapůjčení i broušení bruslí. Ohřát se můžete ve vytápěném velkoprostorovém stanu s gastro koutkem. Kluziště bude mimo svátky otevřeno každý den od 9 do 21 hodin.

zdroj: prahasportovni.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 22.11.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: V Praze na Letné se začne bruslit od 1. prosince

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist