Veletrh Cannafest 2014 v Praze na Výstavišti

Logo veletrhu Cannafest, foto: cannafest.cz

Logo veletrhu Cannafest, foto: cannafest.cz

Od 7. do 11. listopadu 2014 proběhne na pražském Výstavišti v prostorách Incheba arény již pátý ročníky mezinárodního veletrhu konopí nesoucí název Cannafest 2014. Jednodenní svtupenka bude stát 200 korun (v předprodeji 150 Kč) a třídenní vstupenka vyjde na 350 korun (v předprodeji 250 Kč).

Loni se na Cannafestu představil rekordní počet vystavovatelů z 21 zemí světa a svým rozsahem dokonce pokořil světový konopný veletrh Spannabis, který se každoročně koná v Barceloně. A jak bude vypadat Cannafest 2014? Své místo na veletrhu budou mít i letos vystavovatelé nabízející pěstební techniku, hnojiva nebo semena, kuřácké potřeby a vaporizéry.  Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení, potravin nebo média zabývající se konopnou osvětou či instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně.

Že si na Cannafestu užijete také spoustu zábavy, si můžete být jistí. Po všechny tři dny totiž veletržní rej oživí pestrý doprovodný program.  Vyzkoušet můžete oblíbenou Vapo Lounge, kde máte možnost otestovat si na vlastní kůži jednotlivé druhy vaporizérů od předních výrobců. Inhalovat můžete léčivé byliny, které zde budou k dispozici. Nejen filmoví fandové ocení již tradiční Cannafest Cinema promítající jak dokumentární, tak hrané filmy s konopnou tematikou. Chybět nebudou ani módní show konopného oblečení, nebo degustační soutěže konopných nápojů. Organizátoři myslí také na rodiče malých dětí, pro které připravují dětský koutek s hlídáním, takže zatímco oni budou obhlížet novinky na konopné scéně, jejich ratolesti zabaví profesionální vychovatelky.

zdroj: cannafest.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 03.11.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Veletrh Cannafest 2014 v Praze na Výstavišti

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist