Velikonoční trhy na náměstí Míru v Praze

Velikonoční trhy na náměstí Míru, foto: praha2.cz

Velikonoční trhy na náměstí Míru, foto: praha2.cz

Populární velikonoční trhy na pražském náměstí Míru začnou v sobotu 12. března a potrvají až do 28. března. Letos přivítá návštěvníky trhů 42 prodejních stánků s ryze velikonočním prodejním sortimentem, jakým jsou sváteční velikonoční vazby, dekorace, malovaná vajíčka, pomlázky, dřevěné kraslice, šperky z přírodních kamenů, nebo výrobky uměleckých řemesel.

Nebudou chybět ani zahradnické produkty, řezané květiny a sazenice, tradiční občerstvení jako palačinky, trdelník, vína, horká čokoláda, mošty, velikonoční pečivo, zdobené perníčky, sýrové a uzenářské delikatesy, medové produkty, jakož i speciality staročeské kuchyně, poctivý guláš, polévky a jídla na grilu. Své místo zde bude mít i řada neziskových organizací a chráněných dílen.

Během trhů bude náměstí oděno do svěží jarní dekorace, doplněné velikonočními motivy. Provozní doba trhu bude denně od 10:00 do 19:00 hodin. Přijďte si s přáteli pro jarní inspiraci a můžete se u toho i výborně najíst a napít!

zdroj: praha2.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 10.03.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Velikonoční trhy na náměstí Míru v Praze

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist