Výstava Body the Exhibition v Praze od 22. února

Výstava potrvá do 22. února do 30. června

Výstava potrvá do 22. února do 30. června

Odhalte tajemství lidského těla na unikátní výstavě BODY THE EXHIBITION, kterou můžete navštívit od 22. února 2017 až do 30. června na pražském výstavišti v Holešovicích každý den od 9 do 20 hodin. Výstava BODY THE EXHIBITION provede své návštěvníky fascinujícím světem našeho těla a umožní jim detailní pohled hluboko pod kůži od hlavy až k patě. Na výstavě návštěvníci uvidí kosterní systém, svalstvo, reprodukční orgány, dýchací orgány, krevní oběh a další části lidského těla.

Zvláštní galerie je věnována detailnímu vývoji lidského plodu. Galerie jsou doplněny velkoplošnými obrazovkami s 3D animacemi a dokumenty. Exponáty výstavy jsou v různých pozicích, aby přiblížily návštěvníkům, co se děje v jejich těle při pohybu, sportu i odpočinku. Studenti medicíny v každé galerii budou připraveni zodpovědět dotazy návštěvníků nebo podat ucelený výklad k jednotlivým exponátům. Pro školní skupiny poskytujeme odborného průvodce výstavou zdarma.

zdroj: bodytheexhibition.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 09.02.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Výstava Body the Exhibition v Praze od 22. února

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist