Začal Český pivní festival 2015, potrvá do 23. května

Český pivní festival se koná od 7. do 23. května 2015

Český pivní festival se koná od 7. do 23. května 2015

Dnes začal v Praze na Letné 8. roční Českého pivního festivalu, který potrvá až do 23. května. Návštěvníci mohou ochutnat na 180 druhů poctivých českých piv točených výhradně do skla a zažít jedinečnou atmosféru plnou pohody, dobrého jídla, pití a zábavy na pražské Letné.

Pivní areál se rozkládá na bezmála 4 000 metrech čtverečních a má kapacitu 4 tisíc návštěníků. Na své si přijdou gurmáni i fajnšmekři, festival letos spolupracuje s rekordním množstvím renomovaných restaurací. Na „foodies“ myslí organizátoři i v programu: návštěvníci si vyzkouší tvorbu sushi, nakládaných sýrů i výrobu koktejlů. Soboty jsou pak zasvěceny těm nejmenším, vyřádit se budou moci ve výtvarné dílně či tvorbě origami. 

Jednorázové vstupné ve výši 99 korun platí na všech 17 dní festivalu, takže se můžete jakýkoliv den vrátit a již neplatit. Ve všední dny je festival otevřen od 12 do 24 hodin o víkendech pak od 11 do 24 hodin. Na festivalu se platí pomocí pivní karty, kterou je možné dobít v hotovosti nebo kartou.

zdroj: ceskypivnifestival.cz 

 

Publikováno: 07.05.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Začal Český pivní festival 2015, potrvá do 23. května

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist