Žena usla v letadle a probudila se na letišti odkud odletěla

Velké překvapení zažila tento týden v úterý žena z Francie při letu s pákistánskou leteckou společností PIA. Francouzka Patrice Chrsitine Ahmed, která má v Pákistánu manžela odletěla v úterý krátce po poledni z pákistánského města Láhaur do Paříže. Letadlo mělo krátké mezipřistání na letišti v Miláně. Žena během letu z Milána do Paříže usnula, ale po přistání na letišti Charles de Gaullle se neprobudila a nevzbudila ji ani posádka letadla. Letadlo stálo na letišti asi dvě hodiny, poté do něho nastoupili noví cestující a nabralo směr zpět do Láhauru.

 

Když se žena probudila, tak ke svému úžasu zjistila, že není na letišti v Paříži, kam měla namířeno, ale že je opět zpátky na letišti v Láhauru, kde na tuto úsměvnou záležitost přišel imigrační úřad.

 

Patrice Ahmed odletěla do Paříže včera s jiným dopravcem, u kterého si musela koupit novou letenku. Celý incident se vyšetřuje, pokud se ukáže, že vina leží na posádce letadla nebo na personálu pařížského letiště, tak bude ženě druhá letenka proplacena. Mluvčí aerolinek PIA Sultan Hasan uvedl, že povinností cestujícího je zkontrolovat destinaci a vystoupit po přistání letadla na konkrétním letišti.

 

Klíčová slova: Pákistán, Paříž, Láhaur, Milán

 

Publikováno: 24.08.2012
Aktualizováno: 24.08.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Žena usla v letadle a probudila se na letišti odkud odletěla

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist