Turistický hit v Torontu: Edge Walk na CN Tower

Příznivci adrenalinových zážitků zbystřete! Kanadské město Toronto chystá od srpna atrakci pro milovníky výšek, kteří si budou moci bez držení obejít kolem dokola ochoz telekomunikační věže CN Tower ve výšce 356 metrů, která byla až do roku 2007 nejvyšší volně stojící stavbou na světě. Tento adrenalinový zážitek má název “Edge Walk“ neboli Procházka po hraně.

 

Největší lahůdkou pro odvážné turisty bude to, že 1,5 metru široký ochoz není lemován žádným zábradlím, kterého by se dalo držet. Odvážlivci budou ale připoutáni speciálními popruhy ke kruhové tyči nad jejich hlavami.

 

Ti co dokáží překonat svůj vnitřní strach budou odměněni nezapomenutelným zážitek v podobě dechberoucího výhledu na jezero Ontario, Toronto a také nedaleké Buffalo.

 

Edge Walk na CN Tower bude zahájen 1. srpna letošního roku a potrvá až do konce října. V období srpna bude atrakce otevřena od 9 do 20 hodin a v období od září do října od 10 do 18 hodin. Samotná chůze po ochozu bude trvat 20-30 minut. Vstupenka bude stát 175 dolarů (2 975 Kč) a za tuto cenu navíc každý obdrží video nahrávku, fotografie, certifikát a vstupenku na prohlídku celé CN Tower. Atrakce bude fungovat za každého počasí, kromě bouřek a silného větru.

 

Věž CN Tower stojí na břehu jezera Ontario a její vyhlídkovou věž navštíví každoročně dva miliony turistů.

 

Klíčová slova: Toronto

 

Publikováno: 07.07.2011
Aktualizováno: 07.07.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Turistický hit v Torontu: Edge Walk na CN Tower

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist