V Austrálii narazil ultralight do ruského kola

Velmi kuriózní nehoda letadla se šťastným koncem se dnes odehrála na východě Austrálie. Ultralight Cheetah S200 se dvěma muži narazil do ruského kola v zábavním parku ve městě Old Bar v Novém Jižním Walesu. Při nehodě nebyl jako zázrakem nikdo zraněn. Oba muži zůstali zaklíněni v letounu a na ruském kole zůstaly uvězněny ještě dvě děti.

 

Devítiletý chlapec a třináctiletá dívka zůstali uvězněni na vrcholu atrakce a hasičům se je podařilo dostat zpět na zem asi po hodině a půl. Dvaapadesátiletého pilota letadla Paula Coxe a jeho dvaatřicetiletého pasažéra hasiči vyprostili a dostali na zem až po více jak třech hodinách.

 

„Ruského kola jsem si vůbec nevšiml, po nárazu jsem vůbec nevěděl co se stalo, ale hned jak mi to po chvíli došlo, tak jsem se jen modlil, aby nebyl nikdo zraněn,“ uvedl pilot letadla Paul Cox.

 

Očití svědci uvádějí, že jen pár minut před nárazem letadla bylo ruské kolo ještě plné dětí, ale kvůli blížícímu se dešti jich při poslední jízdě zůstalo na kole pouze pět.

 

Klíčová slova: Austrálie

 

Publikováno: 01.10.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: V Austrálii narazil ultralight do ruského kola

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist