Autobusy RegioJet spojí ČR a SR s Chorvatskem

Fun&Relax autobus společnosti RegioJet

Fun&Relax autobus společnosti RegioJet

Autobusový dopravce RegioJet zahájil minulý týden prodej jízdenek na novou sezónní autobusovou linku do Chorvatska: Praha – Brno – BratislavaVídeňSplit. Žluté autobusy budou od pátku 26. května do 1. října 2017 jedenkrát týdně spojovat Českou republiku a Slovensko s chorvatským pobřežím.

Jízdní řád je nastaven tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám českým a slovenským dovolenkářům a cestovním kancelářím organizujícím pobyty českých a slovenských klientů na chorvatském pobřeží. Z Prahy (16:00), Brna (18:40) a Bratislavy (20:30) bude autobus RegioJet odjíždět do Chorvatska v pátek v odpoledních resp. podvečerních hodinách a do Splitu bude mít příjezd druhý den ráno v sobotu – v 9:45. Zpět pak ze Splitu pojede autobus RegioJet v sobotu ve 20:30 a příjezd do Bratislavy (9:45), Brna (11:35) a Prahy (14:15) bude následující den v neděli.

Jízdní řád tak odpovídá termínu, kdy se v Chorvatsku v sobotu mění dovolenkové turnusy a díky odjezdu v sobotu až ve večerních hodinách dává možnost strávit ještě celý tento den dovolenkovým pobytem.  Kromě Splitu zastaví na chorvatském pobřeží autobusy RegioJet také v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodicích, Šibeniku, Primoštenu, Trogiru a v zastávce Kaštela.

Na všechny nové spoje budou nasazeny autobusy ve stylu Fun&Relax s individuálními obrazovkami v sedačkách s možností sledování filmů, poslechem hudby a další zábavou. Součástí bude tak standardní palubní servis RegioJet zajišťovaný stevardkou či stevardem včetně horkých nápojů zdarma nabídky denního a dalšího tisku a také internet zdarma.

zdroj: studentagency.cz

Klíčová slova: Chorvatsko, Praha, Bratislava, Vídeň, Split

 

Publikováno: 30.03.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Autobusy RegioJet spojí ČR a SR s Chorvatskem

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist