easyJet začne letos na podzim létat z Prahy do Belfastu

Severní Irsko - hrad v Belfastu

Severní Irsko - hrad v Belfastu

Letecká společnost easyJet včera oznámila spuštění nové pravidelné linky mezi Prahou a Belfastem, hlavním městem Severního Irska. Nové spojení bude v provozu dvakrát týdně, vždy v pondělí a pátek, od 29. října 2018, tedy od začátku zimního letového řádu. Podle tiskové zprávy bude dopravce do této destinace létat s Airbusem A319 a očekává, že přepraví během sezóny 11 100 cestujících. Letenky je od dnešního dne možné rezervovat na webových stránkách dopravce, kdy ceny zpátečních letenek při cestě dvou osob začínají na 1 378 korunách.

„Jsme rádi, že se podařilo domluvit novou přímou pravidelnou linku, která spojí Prahu s hlavním městem Severního Irska. Belfast bude tak od zimního letového řádu již 11. destinací ve Velké Británii, kam mohou cestující z Letiště Václava Havla Praha letět. Toto spojení má dlouhodobě velký potenciál a očekáváme, že o novou linku bude zájem jak u českých, tak i zahraničních cestujících, a že ji využije kolem 11 100 pasažérů za sezónu v obou směrech“ uvedl Jiří Vyskoč, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha.

zdroj: prg.aero

Klíčová slova: easyJet, Irsko, Belfast, Praha

 

Publikováno: 12.07.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: easyJet začne letos na podzim létat z Prahy do Belfastu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist