Letiště Praha otevírá hotel AeroRooms

Hotel AeroRooms nabízí celkem 14 pokojů

Hotel AeroRooms nabízí celkem 14 pokojů

Letiště Praha otevřelo hotel AeroRooms, který nabízí celkem čtrnáct pohodlných nově rekonstruovaných pokojů přístupných z veřejné i neveřejné části letiště. Prostory jsou určené jak pro tranzitní cestující, tak pro klienty, kteří potřebují využít krátkodobého ubytování v blízkosti terminálů. Ve stejné době probíhá na Letišti Praha také postupná rekonstrukce letištních salonků, která zdvojnásobí jejich kapacity a zvýší komfort pro cestující.

 
Hotel AeroRooms vznikl na místě bývalého volnočasového prostoru Rest&Fun, který nabízel celkem osm pokojů výhradně pro cestující s navazujícím letem. „Projektem nového hotelu AeroRooms reagujeme na stále rostoucí počet odbavených cestujících a také na měnící se strukturu potenciálních zákazníků. Hotel má primárně navýšit kapacity ubytovacích služeb letiště, zkvalitnit je a zpřístupnit mnohem širšímu okruhu cestujících,“ říká Jiří Petržilka, výkonný ředitel neleteckého obchodu Letiště Praha.

 
Hotel, který nabízí celkem čtrnáct pokojů v novém designu je nově přístupný také z veřejné části letiště, přičemž vstup z neveřejné části mezi Terminálem 1 a Terminálem 2 byl zachován. Ubytování tedy nyní mohou využít jak tranzitní cestující procházející Terminálem 1, tak klienti, kteří ještě nejsou odbavení na let nebo ti, kteří potřebují krátké ubytování v bezprostřední blízkosti letiště, například cestující ze vzdálenějších míst s velmi brzkým ranním odletem z Prahy. Cena ubytování se pohybuje od 1999 Kč za noc a za pokoj. Hotel je otevřený nonstop.


Celkově investovalo Letiště Praha do výstavby hotelu AeroRooms přibližně 14 milionů Kč, přičemž nejvyšší část investice si vyžádaly rozsáhlé stavební a technické úpravy. Jejich smyslem bylo nejen navýšení kapacity hotelu a zřízení vstupu z veřejné části letiště, ale také zajištění přísných bezpečnostních standardů spojených s provozem hotelu přímo na terminálu velkého mezinárodního letiště. Právě s ohledem na nutná bezpečnostní opatření si musí cestující zarezervovat hotel vždy předem buď na internetových stránkách Letiště Praha www.prg.aero nebo na stránkách www.booking.com.

zdroj: prg.aero

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 12.09.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letiště Praha otevírá hotel AeroRooms

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist