Malaysia Airlines zakáže malé děti v první třídě

Letecká společnost Malaysia Airlines oznámila, že připravuje zákaz létání pro malé děti v první třídě v letadlech Boeing 747-400 a Airbus 380. Cestující v první třídě se tak mohou těšit na klidný a ničím nerušený spánek během dálkových letů.

 

Toto rozhodnutí odůvodnil výkonný šéf aerolinek Azmil Tengu tím, že společnost dostává velký počet stížností od pasažérů z první třídy, že nemohou spát kvůli pláči dětí, ačkoli za letenku v prestižní sekci platí nemalé částky.

 

Pasažéři, kteří budou chtít s Malaysia Airlines cestovat i se svými malými dětmi, si tak budou muset místo pro kočárky zarezervovat v ekonomické nebo byznys třídě.

 

Po zákazu malých dětí ale volají také cestující z byznys třídy. Podle průzkumu mezi klienty britských leteckých společností se ukázalo, že děti v byznys třídě si nepřejí celé dvě třetiny lidí z celkového počtu 1000 dotázaných.

 

Například aerolinie Emirates, Virgin Atlantic a British Airways jsou pod neustálým tlakem, aby zavedly aspoň některé lety bez malých dětí.

 

Klíčová slova: Malaysia Airlines, Emirates, Virgin Atlantic, British Airways

 

Publikováno: 29.06.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Malaysia Airlines zakáže malé děti v první třídě

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist