Nejlepší leteckou společností roku 2016 jsou Emirates

Airbus A380 aerolinek Emirates

Airbus A380 aerolinek Emirates

Aerolinky Emirates získaly v rámci slavnostní akce Air Show v anglickém městě Farnborough, která se konala 12. července ocenění v anketě Skytrax World Airlines Awards pro nejlepší leteckou společnost roku 2016. Druhé místo patří Qatar Airways, třetí Singapore Airlines, německá Lufthansa uzavírá první desítku.

V podkategorii nejlepší nízkonákladová letecká společnost na světě zvítězila stejně jako v posledních osmi letech malajská Air Asia, na druhém místě skončily kalifornské aerolinky Virgin America, třetí evropské Norwegian.

První příčku podkategorie nejlepší letecká společnost v Evropě obsadily Turkish Airlines, německá Lufthansa se umístila na 2. pozici a Air France na třetím místě.

Průzkum byl realizován on-line v průběhu srpna 2015 až května 2016. Více než 280 leteckých společností bylo hodnoceno 19,2 mil. cestujících ze 104 zemí světa, kteří hodnotili 41 kritérií. Průzkum je založen na měření spokojenosti zákazníků a jejich osobních zkušenostech se službami aerolinek, včetně průběhu check-in, rozsahu stravování, komfortu na palubě letadla, čistoty letadla i toalet, kvality jídla a nápojů, služeb personálu a jejich znalosti cizích jazyků, teploty v letadle, osvětlení, pestrosti výběru časopisů a novin v letadle, zábavy během letu (počet obrazovek, množství výběru filmů a hudebních kanálů), možnost koupě letenky atd. 

zdroj: accka.cz

Klíčová slova: Emirates

 

Publikováno: 14.07.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Nejlepší leteckou společností roku 2016 jsou Emirates

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist