Nejlepší pláží v Evropě se stala chorvatská Stiniva

Pláž Stiniva na ostrově Vis

Pláž Stiniva na ostrově Vis

Čtenáři renomovaného portálu "European Best Destinations" vybrali tuto chorvatskou pláž jako top! Stiniva tak za sebou zanechala nejslavnější španělské, portugalské a řecké lokality. 

Výběr se provádí každý rok tak, že porota portálu vytvoří seznam téměř 300 nejlepších a nejkrásnějších evropských pláží. Následně více než 10.000 turistů svými hlasy vybere nejlepší pláže. Tento rok právě chorvatská pláž Stiniva získala nejvíce hlasů a usadila se na samotném vrcholu seznamu 15 nejkrásnějších pláží v Evropě. Stinivu totiž na seznam top 15 evropských plážích zařídilo dokonce 88 procent respondentů, zatímco 66 procent z nich chorvatskou pláž umístilo na prvním místě.

Pláž Stiniva je popisována jako idylické místo na koupání v křišťálově čistém moři, které si budete pamatovat navždy. Bylo také zdůrazněno, že je pláž vhodná i pro rodiny s malými dětmi. Připomeňme, že portál "European Best Destinations" je evropská organizace se sídlem v Bruselu.

zdroj: accka.cz

Klíčová slova: Chorvatsko

 

Publikováno: 28.04.2016
Aktualizováno: 28.04.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Nejlepší pláží v Evropě se stala chorvatská Stiniva

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist