Pokud vyrazíte na dovolenou do Řecka, nebudete zklamáni

Ostrov Naxos, pohled na město Naxos

Ostrov Naxos, pohled na město Naxos

Turisté, kteří toto léto zavítají do Řecka, nebudou zklamáni. Internetový vyhledávač ubytování trivago.cz představil seznam oblíbených ostrovů pro letní dovolené, kde hoteliéři nabízejí nejvýhodnější ubytování. Na těchto ostrovech mají turisté k dispozici kombinaci nejlevnějších a zároveň nejlépe hodnocených ubytovacích zařízení. Podle výsledků průzkumu naleznou turisté kvalitní přenocování za nízkou cenu především na řeckých ostrovech. Kromě řeckých ostrovů si v seznamu nevedla špatně ani Madeira nebo italský ostrov Capri.

Nejlépe hodnoceným ostrovem se stal ostrov Ios. Tento malebný řecký ostrov najdete v souostroví Kyklady v Egejském moři. Podle pověsti zde má hrob řecký básník Homér.

 
Více zajímavý je ale fakt, že za noc v dvoulůžkovém pokoji zde ze všech hodnocených ostrovů zaplatíte překvapivě nejméně. Hosté si přitom pochvalují vysokou kvalitu místních hotelů a jejich služeb. Návštěvníci tohoto ostrova zde od května do srpna zaplatí v průměru 1 508 Kč za noc v dvoulůžkovém pokoji.

 
Levné ubytování najdete i na ostrovech Poros a Naxos. Na ostrově Poros vychází noc v dvoulůžkovém pokoji v průměru na 1 561 Kč. Turisté na ostrově Naxos zaplatí za noc o 161 Kč více. Na pohádkovém ostrově Santorini si však hoteliéři účtují znatelně více. Průměrná cena za dvoulůžkový pokoj napříč všemi kategoriemi se na ostrově Santorini pohybuje kolem 4 937 Kč za noc. Nejdražším ostrovem z celého žebříčku je ostrov Capri. Zde vychází noc v průměru 5 977 Kč.

zdroj: trivago.cz

Klíčová slova: Řecko, Poros, Naxos, Madeira, Capri

 

Publikováno: 07.05.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Pokud vyrazíte na dovolenou do Řecka, nebudete zklamáni

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist