Pražský železniční den na Smíchově

Akce se odehraje na Smíchově a v Hostivici

Akce se odehraje na Smíchově a v Hostivici

V sobotu 7. září 2019 proběhnou od 10:00 do cca 18:00 dvě velkolepé dopravní akce, které budou vzájemně propojeny historickými i moderními vlaky, tramvajemi a autobusy. Na vlakovém nádraží Praha-Smíchov se uskuteční další ročník Pražského železničního dne, v Hostivici se pak odehraje další z Regionálních dnů Pražské integrované dopravy, a to při příležitosti 25 let od integrace veřejné dopravy v oblasti Hostivice do systému Pražské integrované dopravy. Bohatý doprovodný program čeká na všechny malé i velké návštěvníky nejen na smíchovském či hostivickém nádraží, ale také přímo na Husově náměstí v Hostivici při příležitosti konání Městských pivních slavností.

parním vlaku ČD vedeném lokomotivou „Štokr“ bude platit speciální jízdné, jízdní doklady se budou prodávat až přímo ve vlaku. V ostatních vlacích ČD bude platit Tarif PID nebo Tarif ČD, v historické tramvaji, historických autobusech a ve vlacích dopravce Arriva vlaky bude přeprava zdarma.

zdroj: ceskedrahy.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 05.09.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Pražský železniční den na Smíchově

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist