Ryanair začne létat z Prahy na Mallorku a do Bordeaux

Ryanair oznámil další nové linky z Prahy

Ryanair oznámil další nové linky z Prahy

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že od 4. června 2019 spustí novou pravidelnou linku na španělský ostrov Mallorca, který patří mezi velmi populární turistické destinace. Aerolinka bude z Prahy létat na největší z Baleárských ostrovů jednou týdně, vždy v úterý. Od zimního letového řádu bude pak dopravce nabízet lety do francouzského Bordeaux. Nové spojení bude v provozu od 27. října 2019 dvakrát týdně, vždy ve čtvrtek a v neděli. Město na jihozápadě Francie bude již 32. oznámenou destinací dopravce, do které mohou cestující z Letiště Václava Havla Praha zamířit. 

„Nová linka do Bordeaux zapadá do naší strategie rozvoje výjezdového cestovního ruchu z České republiky do destinací ve Francii i ostatních zemích. Podle odhadů letiště očekáváme, že toto spojení využije přibližně 35 tisíc cestujících ročně v obou směrech,“ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.


Ryanair již v září loňského roku na tiskové konferenci oznámil, že bude mít od letního letového řádu na pražském letišti bázovaná čtyři letadla typu Boeing 737.

Klíčová slova: Španělsko, Palma de Mallorca, Francie, Bordeaux, Praha

 

Publikováno: 21.02.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Ryanair začne létat z Prahy na Mallorku a do Bordeaux

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist