V Sofii se utrhlo balkonové zábradlí, zemřel mladý Čech

V bulharské metropoli Sofii se dnes v brzkých ranních hodinách utrhlo zábradlí starého balkonu se třemi lidmi. Mladý muž z Česka zemřel a dvě Bulharky byly zraněny.

 

Bulharské rádio Dark informovalo, že k nehodě došlo údajně kolem čtvrté hodiny ráno místního času. Tato nešťastná událost se odehrála v ulici Neofita Rilského nedaleko centra města.

 

Mrtvý Čech se podle informací bulharského zpravodajského portálu Novinite.bg jmenoval Štěpán a bylo mu 19 let. Český mladík žil ve třetím patře domu spolu s dvěma Bulharkami ve věku 19 a 20 let. Obě dívky byly převezeny do nemocnice, přičemž stav starší dívky je údajně kritický.

 

Čtyřpatrový dům poblíž centra Sofie je podle radia Dark velmi starý a několik let neopravovaný. Železné zábradlí balkonu bylo patrně v betonové podlaze zapuštěno pouze lehce. Hasiči uvedli, že se lidé o zábradlí zřejmě opírali a to jejich nápor nevydrželo a vyvrátilo se. Přesnou příčinu nehody ale momentálně vyšetřuje policie.

 

Klíčová slova: Bulharsko, Sofie

 

Publikováno: 14.05.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: V Sofii se utrhlo balkonové zábradlí, zemřel mladý Čech

16.05.2011 21:31 Lara
93.99.167---

Štěpánovi nebylo 19 ale 25 a byl to skvělý hezký kluk. Všichni kdo ho znali ho měli moc rádi. Bylo to moc zbytečné tahle smrt. :(

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist